| marys1999 a întrebat:

este o urgenta...am nevoie repede sa aflu cat costa un bilet de avion din Traviso(Italia) - Bacau daca se poate sa raspunda cineva urgent am cautat pe net dar nu am gasit... urgent

1 răspuns:
| cooldreams a răspuns:

Asta pentru ca trebuie sa spui daca vrei dus-intors, sau doar dus, cate zile stai (daca e cazul), cate persoane sunt si daca sunt minori, cu ce companie zbori, daca mergi la low cost sau nu etc. A si normal ca n-ai gasit, pentru ca e Treviso nu Traviso. Daca n-ai gasit, inseamna ca inca nu sunt zboruri disponibile si va trebui sa astepti.