| milawe4ka a întrebat:

Buna TPU imi poate spune cineva daca a fost in hotelul tongueark Hotel Odessos 4* din Golden Sands(Nisipurile De Aur) si sa imi spuna cum sunt conditiile......Mersi anticipat

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Mie nu mi-a placut statiunea.
Cauta pe Google, dupa cuvintele: hotel+odessos+impresii si o sa vezi mai multe comentarii, din anii trecuti.Majoritatea sunt de rau, in ceea ce priveste hotelul.Chiar daca este de 4 stele, pretul cam mare pe noapte, pentru conditiile care ti le ofera.Parcarea te rupe in statiunea asta.

| milawe4ka explică (pentru pietrean):

Toți spun ca el se renovează si va fi mai bine totuși mersi voi vedea eu