| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU in care orase de pe glob se merita sa trăiesti? DAU FUNDA.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sevilla - München - California

suntserios
| suntserios a răspuns:

In ale in care te simti tu bine si in care te descurci.

PS: zii lui Sofer ca California nu e oras, eu cand i am zis ca nu stie ce vorbeste mi-a dat ignore... dar continua sa o demonstreze

| mihai69 a răspuns:

Nu „SE merită" în niciunul. Motivul: verbul „a merita" NU este reflexiv!

| TrăieşteClipa a răspuns:

In acela in care te descurci mai bine.

| Alicezzz a răspuns:

Copenhaga garantat si nu doar pentru ca eu traiesc aici de multi ani happy la fel si. Malmø, Berlin, Oslo, Amsterdam, Modena, Roma, Milano, Antverp, si mai sunt multe care le am vizitat si le as putea enumera! Important sa traiesti in orasul si tara in care te regasesti, unde jobul tau este bine platit si integrezi ok si iti ofera tot ceea ce vrei tara respectiva.

| kkdand23 a răspuns:

Orice in afara de Bucuresti