| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU intrebare urgenta peste doua saptamana plec in excursien (bineinteles cu scoala ) crerdeti ca ma va lasa profa sa-mi aduc insotitori(adica 2 verisoare vor sa marga si isi platesc locu ) va rog acum ajutorrrrrrrrrr FUNDA VOT SI CE MAI VRETI VOI

Răspuns Câştigător
| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Conteaza ca daca nu mai sunt locuri in autocar nu poti chiar daca ai platit dar daca sunt destule locuri da poti le platesti locurile si gata.laughing)

2 răspunsuri:
| antigoni a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Intreaba-ti ``profa``.

| urbanghost a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu profesoara si zii ca o sa le bagi in portbagaj daca nu mai sunt locuri, si asa scapi si cu pretul la jumate...happy. Cred ca e cel mai bun raspuns care puteam sa ti-l dau la ce intrebare ai pus...