| AMVeu a întrebat:

Întrebarea mea este următoarea: Poate cineva să imi dea niște site-uri pentru cumpărarea a două bilete de avion? Aș prefera să aibă voie și animalele (pentru că am o cățelușă)!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Pentru transportul animalelor exista niste reguli internationale, in mod normal orice companie aeriana ar trebui sa-ti accepte animalul in conditiile legii respective. Trebuie sa fii insa sigura ca tara in care mergi ti-o primeste (stiu ca Anglia are niste reguli foarte stricte, tin animalele in "carantina" un timp), trebuie sa ai fisa foarte clara cu vaccinurile facute, aviz de la medicul veterinar, cel mai bine contacteaza o agentie de turism pentru bilete pentru ca ei stiu toate astea foarte bine, iti gasesc ei biletul de avion varianta cea mai buna si nu-ti iau comision ca iau de la compania aeriana.

| AMVeu explică (pentru mixxjim):

Mulțumesc pentru răspuns, dar sunt băiat. Îți spun asta pentru că mi-ai spus: "Trebuie sa fii insa sigura".

| AMVeu explică (pentru mixxjim):

Mai vreau răspunsuri ca să vă dau fundă!

| mixxjim a răspuns (pentru AMVeu):

Eh, scuze, din viteza scrisului, raspunsesem mai inainte unei fete happy Drum bun!

| AMVeu explică (pentru mixxjim):

Multumesc!