| mihaella91 a întrebat:

iubitul meu la 7 a avut avion din Bucuresti spre birmingham... dar mai are o oprire si pe bilet scria ca ajunge la ora10:15 in birmingham. si problema e ca nu stiu daca are romingul activat. dar e cu o matusa. dar nu dau de niciunul. sa nu fi ajuns pana la 16:00?sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu raspund la telefon inseamna ca nu au activat roamingul. Nu ai un numar de telefon fix?

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai84 a răspuns:

Ori nu are romingul activat, ori... iti poti da singura seama.Insa spera sa nu se fi intamplat nimic!