| Panteraa a întrebat:

La aeroport sunt pungi din alea care se închid pentru produse de make up sau creme? La Suceava ma interesează ca la alte aeroporturi am văzut ca sunt.

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Gasesti si in supermarket, scrie si pe ele ca sunt ok pentru avion [ trebuie o anumita dimensiune, ai niste limite ], eu am de la Fino.

| darrio2007 a răspuns:

In mod normal, ar trebui sa fie. Dar gasesti si in magazine.

| mihai69 a răspuns:

Și dacă noi spunem că sunt, dar fix la data și ora când mergi tu s-a epuizat stocul, ce faci? Mai bine iei de la supermarket, nu costă o avere!