| Ronny22 a întrebat:

La scoala la mine se organizeaza o excursie la durau si a zis ca ne cazam la o pensiune cu piscina, jaccuzi, sauna si parca era si fittness. stiti cum se numeste pensiunea?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si asta rezolva ceva? nu e tabara, e doar o excursie in care o sa ai timp doar de dormit

| Lorenuta2000 a răspuns:

Poate pensiunea albastrica?

| Ronny22 explică (pentru Lorenuta2000):

Am cautat si am gasit. si nu este asta. daca era asta oricum o sa dau raspunsul castigator in 2 saptamani cam asa pentru ca sambata viitoare mergem.