| fearlessss a întrebat:

Buna Tpu.La sfarsitul scolii altfel(vineri) voi merge in Viena. Vreau sa trec pentru prima oara prin prater, abia astept.Toate videourile de pe youtube sunt facute vara si unele din activitati functioneaza si cu apa.Va rog sa-mi ziceti si mie cam ce pierd mergand primavara si sa zicem daca vremea nu e prea buna, daca stiti puteti sa-mi trimite`ti si poze cu ce pierd. Fundiita la cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| UnulPentruToți a răspuns:

Deschiderea oficială a praterului este pe întâi mai. Atunci este chiar ocazia ideală de a participa la activități unice și de a viziona spectacole deosebite (gratuit, bineînțeles). Înainte de asta sunt multe din atracțiile praterului închise. Nu știu dacă merită. Vara, da!

| fearlessss explică (pentru UnulPentruToți):

Am fost deja...Stiam ca nu prea merita dar era rezervarea facuta. Oricum a fost bine.Mersii de sfat oricum. Funda happy

1 răspuns: