| anonim_4396 a întrebat:

Luna trecuta am cumparat de pe internet un bilet de avion de la agentia Blue Air, am primit e-mailu de confirmare. Acum cateva zile am vrut sa scot la imprimanta biletu dar nu am mai gasit emailu. Se poate sa primesc din nou email cu acel bilet? Ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc

Răspuns Câştigător
| GDY a răspuns:

Oricum o sa te lase sa mergi si fara acea foaie, ai nevoie doar de buletin, deoarece te-au trecut in baza lor de date.
Asa am fost si eu, si m-am dus doar cu buletinul.

| Angelaaa a răspuns (pentru GDY):

As fi avut nevoie de acel email pentru ca sa pot face singura check in-ul... fara sa mai platesc. Ai putea sa imi zici in aeroport cat costa check in-ul daca mi-l fac ei?

2 răspunsuri:
| LarisaMirabela87 a răspuns:

Trimite-le un e-mail si spune-le sa iti trimita din nou e- mail-ul de confirmare.