| AndreasfromMetallicA a întrebat:

mi-am cumparat bilet de avion (Londra-Bucuresti) de pe vola.ro.Platind o taxa,pot modifica ruta de pe bilet?,adica in loc de Bucuresti sa schimb in Bacau,de exemplu? Pe site-ul lor nu am gasit nimic in legatura cu asta, ci doar in cazul daca vrei sa schimbi numele sau data.Multumesc!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu apare pe site, pentru bunul motiv ca la compania la care ai rezervat, nu exista zbor Londra-Bacau. La Bacau e un aeroport mic si, din cate stiu, numai Blue Air opereaza acolo si numai vreo 2-3 zboruri catre Italia.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Tu crezi ca este ca la CFR calatori? Cobor in Mizil in loc de Buzau (exemplu). Pentru Bacau (de exemplu) trebuie sa cauti alta companie care are cursa acolo.