| anonima1993 a întrebat:

Buna TPU:*! niste locuri frumoase de mers in doi? pensiuni ornamentate mai romantic ceva de genul pentru vara?

Răspuns Câştigător
| AndreeeaConstantin a răspuns:

Iti recomand Casa din Copac. Este in Predeal si e chiar romantica cazarea.

6 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Cauta sa ajungi in Maramures e super si vara si iarna.

| sirasap a răspuns:

Anul acesta si chiar in vacanta de vara eu cu prietena mea am fost la munte doar noi doi am fost la Brasov si nu regret o clipa ca am fost acolo iti recomand Brasovul acuma tu faci cum vrei

| lizucalisuca a răspuns:

Hanul Dracula, de langa sighisoara, e de vis! http://www.dracul.ro/hanul_dracula_danes.html

| BassHunter13 a răspuns:

O vizita la munte prin Sinaia, Predeal pe Transfagarasan in doi este foarte frumos!

| OnuOnulică a răspuns:

Fa o vizita pe la Transfagarasan.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Iti spun cand o sa termini liceul, adica peste 4 ani. Pana atunci pune mana pe carte si lasa tampeniile. Astea-s lucruri de oameni mari iar tu abia ti-ai luat buletinul. In ce hal au ajuns geneatiile astea...