| anonim_4396 a întrebat:

Nu exista vreo harta pe care sa scrie in fiecare zona a Romaniei ce animale salbatice se intalnesc?
Sunt din Transilvania, judetul Bistrita-Nasaud si sunt inconjurat de paduri, as vrea sa stiu cam ce animale se gasesc in padurile noastre. Cred ca un vanator mi-ar fi de un mare ajutor.
FUNDA raspunsuli care ma ajuta cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| DorianaGheorghe a răspuns:

Pai,de obicei in padurile din Transilvania traiesc lupi, ursi, rasi.....depinde de locul in care stai.Dar nu, nu exista o harta cu asa ceva inca. Poate se va creea in curand.

1 răspuns: