| al3csaa a întrebat:

Pe 16/Decembrie/2011 voi merge in Germania si nu mai pot!
Ce sa fac ca sa pot sa ma abtin din tipat de fericire?
Funda:*

Răspuns Câştigător
| Andreeadixi a răspuns:

Hmm...eu vara aceasta am fost in Franta, si tot asa eram:foarte, foarte entuziasmata, dar timpul a trecut foarte repede, mai repede decat as fi crezuthappy...
Apoi, pana la plecare, tot mi-am facut planuri(ce sa-mi cumpar, ce haine sa pun in bagaj, etc), si imi pare foarte rau ca nu am facut nici jumatate din cate as fi vrut, asa ca, profita din plin! si cand vii, spune-mi cum a fostwinking

6 răspunsuri:
| Raluca7761 a răspuns:

Ia o perna, si tipa "in ea" pana nu mai poti.O sa te linistesti sigur.

| al3csaa explică:

Mersi

| Alle23 a răspuns:

Sa imi dai fundabatting eyelashes

| al3csaa explică:

Mersi mult elakpop

| Catystar a răspuns:

Nu te gindi la aceasta

| AIRIUS a răspuns:

Autocontrol sonia si ...cam atat!