| Madalinamadamadalina a întrebat:

Pe 4 Iunie urmeaza sa plec in Polonia si am niste intrebari. Aproximativ cat costa o masa? Cat costa hainele/suvenirurile/ bauturile? Multumesc anticipat. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Totul e relativ; depinde ca si la noi unde si ce mananci; in centrul oraselor mari, in zonele turistice este mai scump totul, la periferie, mai ieftin.Suvenirile sunt in functie de buget, mai scumpe sau mai ieftin.La fel si-n cazul bauturilor, cele racoritoare au acelasi pret ca si aici.