| AnonimAnonimGirl a întrebat:

Pe data de 12 Iunie am sa ma duc undeva, si am vazut ca atunci va fi o vreme foarte rea adica cu furtuni de astea cu ploaie si inorat. Mie imi este frica sa nu se prabuseasca sau sa ia foc sa na ceva genul. Si da, sincer sa spun am mai mers cu avionul dar nu char asa ca si vremea asta. Va rog frumos dati-mi ceva sfaturi sau nu stiu. Si mai vreau sa va spun ca...ce pot face pe avion daca ma plictisesc? URGENT Va rog frumoss!

PS:Am voi cu laptopul pornit pe avion?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde stii tu prognoza peste fix o luna? si de unde stii ca o sa fii furtuna fix in zona in care zbori tu fix la ora aia?

Plus avioanele nu decoleaza in conditii nefavorabile meteo care pot afecta zborul.

Poti citi pe avion, e cel mai relaxant. Poti folosi si laptopul atat timp ca nu il foloseste la decolare sau aterizare si nu foloseste wi fi sau alte unde radio

| AnonimAnonimGirl explică (pentru suntserios):

Aha, deci atunci cand e vremea rea avionul nu se porneste sau, na cum sa zic...

| AnonimAnonimGirl explică (pentru suntserios):

Aha, deci atunci cand fulgera sau nu stiu chestii de astea nu se porneste avionul sau cum sa spun?

| suntserios a răspuns (pentru AnonimAnonimGirl):

Ba normal ca se porneste avionul ...sunt proiectate sa functioneze si in astfel de conditii. Nu porneste cand sunt furtuni serioase