| Madalinamadamadalina a întrebat:

Plecam un grup de aprox 15 persoane la munte, in Predeal. Ce magazine ne recomandati sa mergem sa cumparam cate ceva de gratar sau de mancat dimineata? Sugestii de cluburi, terase? Sau ce am putea vizita? Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Luati va cu voi provizii de la un supermarket mare, nu veti gasi nimic prin zona, este un megaimage si un penny la busteni, in rest doar magazine alimentare mici.

cluburi nu exista in zona aia ca ce dracu e munte, nu te duci la munte sa stai la club.

2 răspunsuri:
| CarlSagan a răspuns:

Daca te duci la gratar pe munte mai bine stai acasa.N-avem nevoie de oameni care sa lase mizerii si sa-si bata joc de munte.De ce vrei sa mergi la munte? Vrei selfie in varfu' muntelui? Sunt curios sa vad ce raspunzi!

| Madalinamadamadalina explică (pentru CarlSagan):

Nu, nu ma duc la gratar pe munte. Gratarul il fac la pensiune. Merg la munte sa ma relaxez, sa ma distrez.