| biabiabia04 a întrebat:

Buna TPU, pot sa vizitez pe cineva la un hotel daca nu sunt pe lista de la hotel ca si invitata? Doar el este cazat la hotel.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este lista de invitati, că nu te duci la vreo nuntă.
Este registru unde se tine evidenta celor care se cazeaza la acel hotel. Il suni si il chemi la receptie.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, mergi la receptie si ei vor chema jos in hol pe cel care-l cauti.

Daca esti minora nu ti se va permite sa intri in hotel, ci sa stai in holul hotelului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista lista de invitati la hotel, poti sa vizitezi pe cine vrei.

Bininteles nu poti ramane acolo peste noapte daca nu este platita camera pentru numarul de persoane care stau acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| dolceromania a răspuns:

Da poți!