| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi dati niste obiective turistice ce se pot vizita pe durata de 2 zile (introducand si durata drumului - eu sunt din judetul Neamt)?

1 răspuns:
| Florincrap a răspuns:

Mai tot ce e prin Europa:cu avionul ai,din Bacau,destinatii felurite,ajungi in cateva ore la destinatie,pret mic,ai ce vedea. Nu uita buletinul. happy Sau vezi,la noi in tara,Manastirile din Moldova,Cetatea Neamtului, Pasul Oituz, Ghimes, Brasovul, Mausoleul de la Marasesti. Toate dureaza 2-3 ore, aprox.