| madapufi21 a întrebat:

TPU! puteti sa-mi spuneti va rog in ce statiune a litoralului romanesc este mai bine si de ce; si ce cazare ar trebui sa aleg?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde ce iti permiti.

daca dau banii pe dinafra Mamaia
daca esti tanar si vrei langa tineri Costinesti

daca esti familist Neptun, Venus, Saturn, Eforie

daca esti hippie/roacker Vama

5 răspunsuri:
| gaby5995 a răspuns:

Mie imi place foarte mult la Costinesti. Acolo sunt mai mult tineri. Eu am stat in gazda, deoarece nu era foarte scumpwinking

| madapufi21 explică:

Cam in ce perioada ar trebui sa merg pentru ca apa sa fie buna de inotat? Daca merg pe vreo 12 iunie o sa fie buna?

| Amb a răspuns:

Iti recomand Neptun. Este o statiune frumoasa, preturile nu sunt foarte mari