Întrebare recomandată | aditzuca a întrebat:

Stau in Bucuresti,si as vrea sa merg la Waterpark Otopeni,ca am fost si anul trecut si a fost frumos,dar am o intrebare,ca sa nu mai gresesc ca anul trecut,Tin minte ca coboram din autobuz care oprea la statia ICSIM (Zborului) dar era pe partea opusa Waterparkului, si a trebuit sa merg cam pana pe la aeroport sa urc pe o pasarela ca sa traversez strada, ar trebui sa cobor la ultima statie si sa iau autobuzul in sens invers? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai trecere de pietoni chiar la stația de RATB, de ce oi fi mers tu înă 2 km pe jos, nu știu zău!
Uite: http://goo.gl/SxwcPp

| Danyel11 a răspuns:

Baga un Google Earth, un Street Vieew sau un GPS si iti arata exact locatia. E mai rapid decat sa intrebi aici. laughing