| temani2008 a întrebat:

Stie cineva care a fost recent la mare (cat mai recent) in mamaia sat si navodari mai sunt pesti din aceia care inteapa?
Ce pericole mai exista ca pe net nu prea am gasit...
Va rog sa spuneti si data si in care dintre cele doua ati fost merci mult!

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Daca e sa ai ghinion...tot il gasesti! nu se mai zice nimic de pestisorii aceea!

| adriangabor92 a răspuns:

Mai sunt pesti din aceia care inteapa

| cmm a răspuns:

Buna, eu m-am intors duminica seara din Mamaia, nu mai sunt pestii,, aia", mai sunt ceva alge prin apa dar nu multe, dar sunt tantari multi, ai grija la tantari, ia ceva de dat pe piele.