| ionut332 a întrebat:

Buna TPU? Stie cineva pentru cat timp platesti la Steaua Muresului? Gen ii 20 de lei pentru 3 ore sau pentru toata ziua?
Iar accesul pe terenul de fotbal e gratis? Daca nu, cat costa sa poti sa te joci pe el?
A da, sunt vestiare?

Răspuns Câştigător
| gd001 a răspuns:

Sunt vestiare unde sa te schimbi, si cred ca sunt si pentru bagaje dar pentru acelea cred ca trebuie sa platesti in plus, nu sunt sigura. E 20 de lei pentru toata ziua. Doar la Aqualand este pentru 3 ore. Accesul pe terenul de fotbal cred ca costa, e un serviciu in plus pana la urma. Pretul cred ca este intre 50-100 de lei.

| ionut332 explică (pentru gd001):

Cam ce preturi sunt la restaurant? Mancarea e buna?

| gd001 a răspuns (pentru ionut332):

Exista si restaurant si impinge tava. Preturile sunt accesibile. Poti servi un preparat cu vreo 20-30 de lei (mici + cartofi sau piept de pui cu cartofi prajiti). Ca gust, nu pot lauda asa de mult, e ceva facut ieftin pana la urma Nu arata scarbos dar gustul e de ieftineala, cel putin la impinge tava.