| DamiPapucii a întrebat:

Buna TPU
Sunt intrata pe id meu sh intru sh pe id prietenului meu pot sa vad ce are in arhiva?

Răspuns Câştigător
| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Da poti vedea arhiva daca are e-mailul ala nou acolo ai tot ce a vb din ianuarie pana in prezent (daca nu a sters conversatile)

6 răspunsuri:
| Piㄨㄨy a răspuns:

Da!
Sa ai o zi buna:*

| Anonima_2658 a răspuns:

Nu!
trebuie sa fii de pe calculatorul lui sa vezi arhiva.
-mai sunt cazuri care se salveaza la yahoo pe server [adica vezi de oriunde arhiva]
- depinde. incearca si vezi!
---> da stii ca asta e ilegal nu?laughing

| RpK a răspuns:

Nu stii cum sa intri pe arhiva? Alegi un nume din list, dai click dreapta pe el si dai message arhive! Simplu! Data viitoare adreseazate mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii vezi conversatiile doar in urmatoarele cazuri:
daca are bifat la Preferences-Archive-Save all my messages
te loghezi doar de pe calculatorul de pe care el a vorbit si in care are conversatiile
le poti salva dand click pe discheta din stanga sus.

| DamiPapucii explică:

Nu e vb ca nu stiu sa intru in arhiva intrebarea mea era daca sunt pe calc meu sh intru pe un id pot sa vad archiva perspoanei respective

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu arhiva poti sa i-o vezi decat daca intri pe id lui de pe calculatorul de unde intra si el,acolo are arhiva stocata, din alt calculator nu ai cum sa vezi, deoarece arhiva se salveaza in calculator si nu pe id-ul de mes.