| Andreea241 a întrebat:

Tata mi-a promis ca vara aceasta mergem in vacanta unde vreau eu.(Europa+Africa de Nord+Orientul Mijlociu). Nu stiu ce sa aleg! Puteti sa imi dati niste idei? (Chiar nu stiu ce destinatie sa aleg) Va multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Africa de Sud, Coasta de Azur, Spania!
Cel mai frumos e in Brazilia la mare sau pe Insulele Azore!

| Z3R0H0uR a răspuns:

Eu zic sa treci prin Spania. Africa ...mai bine nu laughing Dintr-o mica vacanta te poti intoarce in cosciug, nu iti recomand Africa.

| marktheshark a răspuns:

Eu as alege Africa de nord

| Andreiyy a răspuns:

Eu as alege Africa de Noed, pentru ca acolo chiar ai ce vedea si ce vizita. Nu uita de aparatul fotowinking Funda?; x

| aMEA a răspuns:

Mie una mi-ar placea sa vizitez Europa Centrala (Franta, Italia, Grecia, Germania, Croatia...) sau chiar Turcia, Spania, sau Anglia. In cazul in care le ai vizitat deja iti recomand Africa de Nord happy