| PopescuAndreea90 a întrebat:

Buna TPU

Trebuie sa ajung in weekend in Bucuresti. Stau doar 2 nopti si am tot cautat cazare. Am decis sa incerc si o garsoniera in regim hotelielir. Am gasit aici : http://www.rocazare.ro/. Am ceva retineri insa. Pareri? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ori faci reclama la site ori nu te duce capu sa incerci la un hotel.

| PopescuAndreea90 explică (pentru suntserios):

Nu ma duce capul? Cred ca glumesti altfel mi se pare foarte urat raspunsul tau. De ce as incerca la un hotel cand o garsoniera e mult mai ieftina si ai bucatarie si tot ce-ti trebuie? Plus ca e fix in centru.

| suntserios a răspuns (pentru PopescuAndreea90):

Pentru ca in pretul ala sigur gasesti o camera la hotel, poate chiar mai iefina si ai si mic dejun asigurat. Ai nevoie de bucatarie 2 zile