| EkaterinaKosklov a întrebat:

Unde ar fi mai frumos in vacanta de Craciun; in Islanda (fetita mea spune ca,, acolo e Mos Craciun") sau Slovacia (acolo ar vrea sotul meu)?
Eu nu ma pot hotarî...Va rog raspuns cat mai repede posibil primul raspuns cu argument cu tot FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| malexandrum a răspuns:

Pai de la sot nu ai dat niciun motiv, asa ca Islanda :-)

| mihai69 a răspuns:

Țara lu' Moș Crăciun e în Laponia, știe orice copil asta!
Islanda e superbă (chiar și iarna), dar se ajunge greu și e relativ scumpă. Pe de altă parte, Slovacia e la „doi pași" și e mult mai ieftin să faci turism acolo. Și e și ea frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finlanda.
Laponia e parte din Finlanda nu Islanda cum crede pustoaica.