| memariuta a întrebat:

Urmeaza sa mergem in vacanta si cam este o problema. Tata a gasit o oferta in Austria are si piscina, all inclusive de toate. Doar ca eu nu vreau sa merg si nici nu vreau sa stau acasa.Pentru ca in Austria (am mai fost) nu vreau sa exagerez dar e frig si in mijlocul verii. Si noi vrem sa mergem pe la sfarsitul lunii august. Deci ma gandesc ca o sa fie destul de frig. Sunt care au fost in Austria prin august? Cum e? Ce alte tari, relativ apropiate stiti in care sa nu mearga foarte multi romani?

Răspuns Câştigător
| cerculetezburatoare a răspuns:

Hei! happy Si eu am fost in Austria de 2 ori, anul acesta in iunie si acum 3 ani cred ca tot prin iunie-iulie si am prins un frig sad Bineinteles ca in Austria e frig, doar sunt inconjurati de munti happy. Poti sa mergi in Grecia, in Nea Vrasna... putini romani, statiune linistita, cu plaja, peisaje frumoase. Te poti duce si prin Franta, Turcia... iar daca te duci la sfarsitul lui august, prinzi, cred eu, reduceri si timp frumos happy

3 răspunsuri:
| memariuta explică:

Nu eu nu- suport pe romani. Tatei nu-i plac cei care injura si scuipa seminte si din astea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i adevarat! Eu am mers in Austria, la Vienna (cred ca nici macar nu stiai asta ) si nu era asa de frig. De ce sa nu fie romani? Eu cred ca tu nu stii despre ce vorbesti. Du-te pe Luna, mai bine, pentru ca nu e nimeni si poti sta linistita. Du-te in Franta, in Spania. Ce ne intrebi pe noi?