| Anny1 a întrebat:

Buna tpu...va rog sa ma ajutati si pe mine eu impreuna cu familia mea si cu inca 2 familii (una este a prietenului meu) am dorii sa mergem la mare dar avand in vedere faptul ca la un hotel este foarte scump am dorii sa stam la o vila adica sa o inchiriem timp de 7 zile in Croatia imi puteti recomanda ceva bun? Doresc ca vila sa nu fie foarte departe de plaja cum ar fi 2-3 km...si ceva la un pret bun pana in 900 de euro v-as ramana nerecunoscatoare si v-as multumii din suflet daca ati fi dispusi sa ma ajutati! Ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| epurasu a răspuns:

In GRECIA la Paralia Katerini este foarte frumos si eftin-- drum dus-intors -cu autocarul, 7 nopti cazare hotel 3***in aceasta perioada de plin sezon este 200 euro--in camera este minibucatarie se poate gati alimentele sant eftine acolo-- zilnic se poate pleca in excursii organizate--in muntele Olimp, insula SKIATOS, in jurul MUNTELUI ATHOS, la METEORA.Plaja este cel mult 150 metri de hotel eu am fost si mi-a placut merg si in anul acesta la inceput de septembrie e un pic mai eftin atunci.

| epurasu a răspuns (pentru epurasu):

---salutare! ati fost plecati in grecia? acum pentre 25 septembrie sant locuri cu 110 euro 2 in camera, 100 euro 3 in camera -- 90 euro 4 in camera --pretul include transport dus-intors si cazare 7 nopti vila 3*** --daca doriti eu va pot ajuta--azi am primit confirmare ca am primit funda mersi.---astept raspuns

1 răspuns: