| Anny1 a întrebat:

Buna tpu...va rog sa ma ajutati si pe mine eu impreuna cu familia mea si cu inca 2 familii (una este a prietenului meu) am dorii sa mergem la mare dar avand in vedere faptul ca la un hotel este foarte scump am dorii sa stam la o vila adica sa o inchiriem timp de 7 zile in Croatia imi puteti recomanda ceva bun? Doresc ca vila sa nu fie foarte departe de plaja cum ar fi 2-3 km...si ceva la un pret bun pana in 900 de euro v-as ramana nerecunoscatoare si v-as multumii din suflet daca ati fi dispusi sa ma ajutati! Ofer fundita.:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as recomanda in Bulagaria la Nisipurile de aur, e si aproape si nu platesti nici mult

2 răspunsuri:
| roxaa15 a răspuns:

Vezi ca in Croatia sunt o gramada de oameni care au afise in geam ca inchireaza camere si e ieftin si poti nimeri foarte bine

| supersecreta a răspuns:

Du-te la o pensiune