| Dudyy a întrebat:

Vacanta asta as dori sa merg la mare. Ati fost pe acolo big grin? Ce impresi v-ati facut?

7 răspunsuri:
| marshiu a răspuns:

Eu zic sa te duci, ai ce vedea.e distractie maxima mai ales in statiunea mamaia

| SMarius a răspuns:

De ce impresii ai nevoie...E MARE! Daca ai ocazia, du-te! Acuma depinde si cu cine mergi... daca mergi intr-o tabara, cu colegii, o sa fie super tare! Distractie placuta, oricum!

| Dudyy explică (pentru marshiu):

Eu merg in Saturn din cate am inteles.

| Lamaitzza a răspuns:

Hum, eu sunt din Constantawinking. Este un oras frumos, ai multe locuri pe care le poti vedea, anul trecut nu a fost prea bine deoarece au fost multe alge, sper ca anul acesta sa nu mai fie, dar daca ai ocazia sa te poti plimba de ce nu. Iti recomand statiunea "2 mai" si Costinesti. big grin.

| Pysy_Crissy_1991 a răspuns:

Eu iti propun sa mergi in statiunea Neptun! Acolo te poti intalni cu Basescu daca ai noroc! Eu iti doresc distractie maxima!happy

| spike625 a răspuns:

De Romania? NO COMENT

| Ebsghjs a răspuns:

Eu stau la mare laughing