| anonima1993 a întrebat:

Buna TPU:* vre-o pensiune pentru doi mai singuratica? undeva in mijlocul padurii sau ceva de genu in munti nu stiu...pretul sa se incadreze intre 100 lei-300 lei pe weekand:* multumesc anticipat:*

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Unde la munte? In general preturile pornesc de la 90-100 roni, uneori cu dejun la o pensine mai modesta!

| SheepKiller a răspuns:

O carticica de gramatica nu vrei? Poti sa o citesti cand stai la o cabana singuratica in "weekand". smug

| anonima1993 explică (pentru SheepKiller):

Sti eu am gresit o litera dintr-un cuvant din neatentie tu ai gresit ca mi-ai facut mie observatii da cine te crezi tu? cumva nu ai facut niciodata vre=o greseala gramaticala si nu stiu eu?batting eyelashes

| SheepKiller a răspuns (pentru anonima1993):

*pokerface*

Nu-ti trebuie o carticica, ci mai multe.