| numaieoadi a întrebat:

Vreau sa anulez o rezervare la un hotel din Bulgaria (nisipurile de aur) de pe booking.com. iar pentru asta trebuie sa platesc 30 de euro. Intrebarea mea este daca voi pati ceva daca nu platesc acei 30 d eeuro. eu nu am dat nici un detaliu despre cardul meu. Dau funda daca ma lamuriti. Multumesc

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Teoretic nu ai ce să pățești. Dar e foarte posibil să nici nu mai poți face vreo rezervare ulterioară prin booking.com; nu cu aceleași nume și date de contact, cel puțin.
Și vă mai mirați de ce se uită lumea chiorâș când aude de români.
Urât mi-a fost...

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Nu ai să pătesti absolut nimic! pur si simplu au sa ti anuleze rezervarea si cu asta basta! nu esti supusa absolut unor reguli ca sa ti faci rezervarea sau sa o anulezi! deci nu vei pati absolut nimic!