| Roxennne a întrebat:

Vreau sa plec la mare la Mamaia dar nu stiu ce hotel sa aleg, va rog frumos spuneti-mi si mie ce hotel imi recomandati, si sa fie de la 3 stele in sus. Mersi mult de tot.

Răspuns Câştigător
| lovemusic90 a răspuns:

Hotel Bavaria Blu. E de 4 stele. Am fost si eu acolo impreuna cu familia mea si m-am simtit bine. Un concediu placut!

4 răspunsuri:
| jess179 a răspuns:

Aveti bani, nu gluma.De ce nu va duceti la unul de 2 stele?

| Roxennne explică (pentru jess179):

Sincer chiar nu iti inteleg raspunsul, eu am rigat sa mi se spuna un hotel de 3, 4, 5 stele, nu inteleg la ce te referi,

| RoSeGeOrGiAnA a răspuns:

Hotel Dunarea de trei stele langa plaja distanta 5 minute mers pe jos, pret bun, plasma etc. E foarte fain acolo, in fiecare an merg acolo. Distractie placuta

| poboran a răspuns:

Hotel Condor 4 stele, foarte frumos acolo este in centrul statiunii.