| zambalici a întrebat:

vreau sa stiu si eu cu ce va place sa calatoriti cu masina sau cu avionu? imi trebuie pentru un sondaj de opinie cel mai convingator raspuns primeste funda mersi

Răspuns Câştigător
| fratiikaramazov a răspuns:

Cu masina pentru ca vezi peisaje foarte frumoase si poti sa te opresti de cate ori vrei tu ca sa faci poze si e comod si esti doar cu familia :X

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ambele imi plac,cu avionul pierd mai putin timp,cu masina admir peisaje si n-am timp sa ma plictisesc.
Adevarul este, de fapt, ca-mi place sa calatoresc!happy

| Ramo80 a răspuns:

Cu avionul. Ajung repede la destinatie si...sansele de accident sunt mult mai scazute decat in cazul calatoriei cu masina. Si nu in ultimul rand, ajung odihnita si fresh. happy

| Oanaa82 a răspuns:

Cu avionul deoarece ajung mai repede la destinatie, sunt mai odihnita.Si de asemenea pot vedea peisajul de la inaltime, pot vedea norii si ai o senzatie de adrenalina cand decoleaza avionul si nu stiu, parca e unic cu avionul ai senzatia uimitoare ca zbooori! Tie cu ce iti place mai mult?

| an0nymus a răspuns:

Mie imi place cu avionul pentru ca...esti deasupra oamenilor si esti deasupra norilor, e o senzatie super fainahappy

funda?big grin