| decs^^ a întrebat:

happy

Vreau si eu un about me, dar sa nu-mi zice-ti sa scriu despre mine pentru ca n-amm idei... Uitati, de exemplu am vazut la o fata abt`me-ul asta :
Eu sunt Anna, am 127654 de ani şi trăiesc pe Marte!
Eu sunt : o cretină, idioată, proastă şi mă deosebesc
De toate specimele de pe planeta asta
Pentru că eu nu sunt înebunită după Nicolae Guţă
Şi Salam. Gen : Aş mânca Salam da nu am Salam da nu am Parizer laughing)
Mda. aţi înteles.
Sunt mult mai ciudată ca voi, aşa ca nu comenta!

Acum. dăi copy,
Deschide pagina cu hi5-ul tău, dăi la editare profil
Şi va apărea un spaţiu gol care aşteaptă să furi un about,
Acum dăi paste, şi gata!
Spaţiul gol a devenit mai plin, pentru că m-ai copiat!
oh go on Câtă penalitate!

Hai jet târfo! [si mie-mi place, dar nu pot sa-l copiez, pentru ca fata aia ma cunoastewhistling]

sau eu am acu`

Ăăă. Salut!
Vrei să şti cum mă cheamă? Andreea!
Vârsta? Pai cam 15 ani!
Localitate vrei sa afli? Damboviţa;]
Ce sunt eu? Un copil, un simplu copil.
Un copil obişnuit.
N-am nimic în plus faţă de tine.
Un copil simplu şi modest care adoră să fie iubit.
Un copil simplu care ştie să iubească.
Un copil simplu care se oftică dacă nu e iubit de cine vrea el.
Un copil simplu care îşi iubeşte prietenii [adevăraţi.]
Un copil simplu care râde mereu la glumele seci.
Un copil simplu care nu e supărat niciodată.
Un copil simple pentru care nu exista "nu pot".
Un copil simplu care adoră ploaia.
Un copil simplu care-l urăşte pe JB.
Un copil simplu care iubeşte muzica.
Un copil simplu. atât!
N-am de gând să mă mai lungesc.
Ar mai fi multe de spus, dar te las să descoperi singur.
Bafta Coae!

Nu fii xerox.
asta l-am luat tot dp TPU.hee hee

daci vreau ceva in genul acestora... pot fii si copiatebatting eyelashes
oricum o sa le modific eu datele whistling gen:nume.ani.

Deci dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Adda_2453 a răspuns:

Deci uite eu cred că ăsta e original și foarte bun deoarece nu e luat de nici unde:* Și mă pricep la about meu. urirolling on the floor deci: Serus. My name? Nu îți spun încearcă să descoperi singur/ă. Unde stau? În casă/apartament normal, nu ca tine în canale. Câți ani am? Câți vreau eu! Nu am chef să îți scriu patrumișasesuteșaptezecișiopt de mii de rânduri apoi să crezi că mă cunoști perfect sau alte chestii. Id? Try again later:*! Și dacă ești *** dai copy/paste așa că serus.pa.arzi în culori. evaporăte. dispari. tai-o!

5 răspunsuri:
| decs^^ explică:

Deci * :d

| ßarbie a răspuns:

Ciudat ce ai scris tu, dar uite big grin :
Nume :
Nick Name :=
Data nasterii :
Locul Nasteri :
Domiciliu Actual :
Culoarea Ochilor :
Culoarea parului :
Inaltime :
Tatuaje :
Mancare :
Bomboane:
Culori :
Animale :
Bauturi :
PArfum: =
Emisiuni pref :am multe
Album Prefrate :
Filme : =
Pepsi sau Coca Cola :
Ciocolata sau Vanilie =
Ciocolata calda sau Cafea : =
Sarut sau Imbratisare :
Caine sau Pisica :
Rap or Punk : =
Vara sau Iarna :
Filme de groaza sau Filme amuzante :
iubire sau bani :
ora de culcare :
Cei mai buni prieteni :
Temerile :

| AngieT a răspuns:

Nu mai e la moda originalitatea? 8-)

| 김남길 a răspuns:

Pai. ce pot spune despre mine. MULTE, ce aleg sa va zic voua PUTINE, viata mea e de cele mai multe ori DIFERITA ca a ta uneori mai BUNA alte ori NU. dar NICIODATA nu ma plang de ea, pentru ca excat ca pe o strada asa si in viata poti da de gropi de ape de vand de soare de oameni buni si oameni rai dar niciodata nu dai de PERFECTIUNE. nu sunt perfecta si nici nu ma consider insa daca tu o faci o sa o fac si eu, am invatat de la viata ca nu poti face pe cineva sa iubeasca dar de poti face iubita. am invatat ca iubirea cu sila nu se poate insa am invatat ca INTODEAUNA iubirile sunt la fel incepe cu un ZAMBET si se sfarseste cu o LACRIMA. am invatat ca VISELE pot devenii reale dar faptele reale niciodata nu pot deveni vise. am invatat ca iubirea e matematica vietii ca tunci cand la 1 ii se aduna 1 creste fericirea iar cand din 2 se scade 1 nu numai ca devii cum ai fost dar singurele si ratacitele amintiri te fac TRIST, am invatat ca o persoana trebuie pretuita AZI nu maine pentru ca MAINE este AZI pentru ca ceea ce nu traim la timp nu traim niciodata si ceea ce pierdem odata pierdem pentru todeauna. am invatat ca atunci cand iti doresti ceva lupti pentru acel lucru si ca totul poate devenii real cu putin ajutor. am invatat ca daca iubesti pe cineva trebuie sa il lasi liber si mai mult de atat sa il faci pe celalalt mai fericit decat esti tu. am invatat ca lumea mea nu este si a ta ca visele mele nu se compara cu ale tale dar ca DORINTA mea poate fii indeplinita la fel ca a ta. am invatat ca VIATA e un drum ca FERICIRE e o prapastie ca NOROCUL e un ciob si ca IUBIREA e o floare. am invatat ca trebuie sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima si am mai invatat ca in viata trebuie sa te astepti la orice. sper ca inveti si tu ceva de aici si numi vei vizita profilul doar pentru distractie. peace!
Nu este chiar ce ai cerut tu, dar este super tare

| Cristyedmnd a răspuns:

Nais