| oiegas20 a întrebat:

Buna tuturor, as dori sa plec undeva la mare la anul si inca ma gandesc care ar fi locul perfect, ma puteti ajuta? As dori sa nu fie in Romania si sa nu fie nici 1000$ sau 500$, un pret modest si sa fie frumos, sau locuri frumoase de vizitat...

11 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Grecia foarte ieftin cazare super in vile de 3 *** transportul dus-intors cazare inclus in plin sezon 220 euro/persoana sau 115 la inceput de iunie acolo in aceasta perioada e foarte cald--in camera este minibucatarie dotata cu totul... magazine preturi la alimente bune --in PARALIA KATERINI.--de unde esti?

suntserios
| suntserios a răspuns:

In Bulgaria

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La sulina ai fost? incearca ceva in Croatia sau muntenegru

| pietrean a răspuns:

In Bulgaria, deoarece este mai aproape, poti lua prin agentie biletele, cu reducere intre 15-25%,daca le platesti pana la sfarsitul lui februarie-martie 2014. Poti alege cu sau fara masa all inclusiv(dar eu iti recomand),cu sa fara sezlonguri si umbrela la plaja.
Statiunea Albena, este cea mai aproape, apoi Nisipurile de Aur, Constantin si Elena...
Am fost in toate trei, la mai multe hoteluri de 3 si 4 stele.Eu iti recomand cele de 3 stele.
Daca vrei sa afli cate ceva despre hoteluri, statiuni, preturi, tasteaza pe GOOGLE: pret+impresii+hotel 3*+Bulgaria+2014.
Statiunea Sunny Beach, este ceva mai departe, este o statiune mai mult pentru cei carora le place inbulzeala, distractiile zgomotoase.Aici ai si un parc de distractii.
Prima statiune,de la granita, ar fi Balcik, unde ai de vizitat Castelul reginei Maria si parcul castelului.
Eu prefer Albena, deoarece are multa padure, nu este aglomerata(eu merg la inceputul lui iunie si sfarsitul lui septembrie cate 10 zile), ceea ce si caut:liniste!

| oiegas20 explică (pentru pietrean):

Problema este ca sunt satul de Bulgaria, as vrea orice altceva si frumos

| pietrean a răspuns (pentru oiegas20):

Alta locatie(deci mai departe de Romania), frumos, cu all inclusiv si cu obiective de vizitatat(astea iar te costa) si IEFTIN, nu stiu daca ai sa gasesti!

| oiegas20 explică (pentru pietrean):

Am fost in Albena.

| Mihaela1964 a răspuns:

In Bulgaria la Nisipurile de Aur, este aproape Varna si Balcic, ai ce vedea in ambele locatii.

| Braunion a răspuns:

Grecia, insula Thasos.

| deeea28 a răspuns:

Grecia. Nu am fost, dar am cunostinte care au fost si s-au intors cu poze super. Nu stiu daca ai ce vizita, dar daca vrei sa vezi o apa frumoasa mergi in Grecia. Mai putin de 500 de euro dai daca te duci singur, dar insotit, mai putin de 500 n-ai cum, doar poate sa stai 3 zile, dar mai mult te incurci asa, zic eu. In Grecia, am vazut poze frumoase din Thassos si Zakyntos. Apa limpede, curata si mai albastra ca la noi happy

| floaredecolt03 a răspuns:

İzmir antalya in Turcia ...foloseste site -ul booking.com