| pkroxy a întrebat:

Buna tuturor
Aveti idee care este cea mai buna agentie de voiaj din punct de vedere a banilor.Trebuie sa imi cumpar un bilet catre Brooklyn Usa cat mai curand si as vrea sa am mai multe optiuni.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Http://www.vola.ro/? gclid=CKiF4_L35a8CFYUw3wodGS2E1w

8 răspunsuri:
| pkroxy explică (pentru SentimentalConsil):

Doar pentru o vara, dar au si americanii internettongue

| SentimentalConsil a răspuns (pentru pkroxy):

ai grija cu cine te bagi in seama pe-acolo si cand ti se face dor de mine sa asculti asta
http://www.youtube.com/watch?v=hkE92zt_pKg

| pkroxy explică (pentru SentimentalConsil):

Hahaha tare rau melodia, o uitasem, mersi mult

| SentimentalConsil a răspuns (pentru pkroxy):

nu stiu eu? direct la sentiment kiss

| sarah33 a răspuns:

Incearca pe BOOKING.COM eu am fost cu rezervare si e rentabil

| pkroxy explică (pentru sarah33):

Multumesc inca mai caut

| Yeanne a răspuns:

In acest moment cele mai bune tarife le gasesti online (vola.ro, esky.ro, paravion.ro etc) pentru bilete avion.