| Clover a întrebat:

Cei care ati fost deja anul acesta la mare in Mamaia, ma puteti lamuri va rog daca este neaparat sa inchriem sezlonguri?

Răspuns Câştigător
| Oviiyy a răspuns:

Eu stau in cta, nu este nevoie de inchiriezi sezlonguri, dar este mai comod. gasesti loc destul si fara sa ai nevoie de ele. cu cazarea daca vrei te ajut. distractie placuta

| Clover explică (pentru Oviiyy):

Mersi dar stau la hotel happy. Daca tot esti de prin zona, imi zici care e treaba cu parcarile, cat se plateste pe zi?

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nici vorba.
Inchiriezi doar daca vrei.
Pe sezlong e mai comod, insa costa.

| stalin1999 a răspuns:

Eu am fost si nu, nu trebuie neaparat sa inchiriezi sezlong.