| asya a întrebat:

Cu riscul de a fi suspendata, vreau sa va aduc la cunostinta povestea a doi tineri romani ce v-or sa devina cunoscuti in Irlanda, iar noi putem sa-i ajutam! Am aflat de ei azi, vizionand un site! Nu ii cunosc, probabil nici voi, dar merita sa-i ajutam printr-un singur clik! Hai Romania! http://www.runawaybrideandgroom.com/ultimatejob/user/pro file/1209

13 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

And the question here is: De ce i-as/l-as ajuta? Pe mine cine ma ajuta?laughing Nu se mai merita sa fii altruist in zilele noastre. Nici macar cu propriul partener, daramite cu necunoscutii.

| LoveMusic a răspuns:

De perfect acord cu @Crucified_Countess.De ce să-i ajutăm? Pe noi cine ne ajută să devenim cunoscuţi? Nimeni.Nu merită să ajuţi pe cineva în zilele noastre. Oricum, ca să vezi cât sunt de altruistă, am dat click laughing

| xxemoelfyxx a răspuns:

Whatever... Daca nu vrei sa ajuti de ce mai dai raspunsuri idioate? De ce nu tii pentru tine? Nici pe noi nu ne intereseaza parerea ta asa cum nici pe tine nu te intereseaza sa-i ajuti pe cei doi tineri! So...Shhhh! Bravo Asya!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am dat click-ul! Sunt transilvaneni de-ai mei si, se pare ca stiu ce vor in viata. Bravo lor! Le doresc bafta!

| asya explică:

Pentru @crucified și @famous gril:cu oameni ca voi nu avem cum sa ne mandrim intelegeti? Voi nu ve-ti ajunge nicaieri cu aceasta gandire.Si sa stiti ca a fi altruist inseamna sa fi un om inteligent.Pe tine nu te ajuta nimeni pentru ca nu meriti, insa eu tot te-as ajuta daca ai fi in locul lor, asa ca sa vezi ca mai sunt si oameni mai inteligenti ca tine!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu a presupus nimeni ca ar trebui careva sa se mandreasca cu noi, dar asta nu ne face stupizi sau idioti. Asa ca poate te mai gandesti si tu inainte sa zici despre o persoana ca "da raspunsuri idioate". E un site unde iti spui parerea, ori, sunteti cumva de la CNA si aveam interdictie? Ai auzit de opinia publica? Toata lumea are dreptul la o parere; in cazul vostru, cine nu e de acord, e idiot. Ma simt bine in pielea mea per total asa ca nu ma pune la zis o parere in necunostiinta de cauza si.venita de la nobodys happy No offence.

| asya explică:

Sa-mi zici si mie unde am spus ca ati dat raspunsuri idioate? Se pare ca tu ai tras concluzia asta singurica! Sincerele mele felicitari!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Si unde m-am referit la tine? Era o idee per totala, inteligento.

| cmm a răspuns:

Multumesc pentru site, vroiam sa-i votez dar nu stiam cum. am trimis la mai multe cunostinte sa faca la fel. sunt ai nostri, nu? lasa-i pe egoisti sa spuna tampenii, cand mai dai de chestii din acestea da-ne de veste

| perla a răspuns:

Mai am dat si eu clic dar n-am inteles ce vor tinerii astia sa se faca cunoscuti? cu engleza sunt la pamant...

Răspuns utilizator avertizat
| nuku a răspuns:

Plaseaza intrebarea la cauze nobile nu umbla cu ascunzisuri...
chiar meriti sa fi suspendata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata e suspendată