| Africutza a întrebat:

Bună tuturor! Sunt Liana și am nevoie de ajutorul vostru pentru lucrarea mea de licență.
Vă rog să mă ajutați prin completarea acestui chestionar si eventual dacă doriți trimiterea lui mai departe.
Vă mulțumesc anticipat!
http://www.surveymonkey.com/s/367GZWN

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Am completat dai si tu o fundă?

3 răspunsuri:
| AlinaG a răspuns:

De unde sa stim Calitatea serviciilor de cazare oferite *Gradul de satisfacție oferit de serviciile turistice pentru orașul Sibiu Calitatea serviciilor de cazare oferite, Calitatea serviciilor de cazare oferite, Calitatea serviciilor de cazare oferite, Calitatea serviciilor de cazare oferite, Calitatea serviciilor de cazare oferite, Calitatea serviciilor de cazare oferite, etc. daca nu am vizitat orasul?

| ali_8949 a răspuns:

Answers.yahoo.com sigur te ajuta pentru adunarea de si mai multe raspunsuri

| Africutza explică (pentru ali_8949):

Multumesc mult de tot pentru sfatul tau. Sa ai parte de Sărbători fericite alături de cei dragi. pupici.