| littlegirl07 a întrebat:

Vara aceasta voi merge in Creta si voi sta la hotelul Miramare Resort. Mi-ar fi de folos sa-mi spuneti la ce sa ma astept de la acest hotel.Merci de pe acum!

Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Pai e un hotel destul de bun dupa mine nota opt ii dau e de 4 stele si e intr-o zona f frumoasa in sf nicolai(in traducere in romana)eu stau in grecia am fost pe creta, nu la hotelul asta dar am intrat pe pagina lor si am citit ce zic turistii greci care au fost si nu exista niciunu care sa zica ceva maspa.are detoate,net,parking,sauna, sala, piscina.detoate nu are rost sa mai zic ca e la malul marii si e langa o plaja splendida.vacanta plecuta, sigur o sa-ti placa la maxim.