| fatmatosun a întrebat:

Un hotel bun in Brașov? Cu o vedere frumoasa!
Vacanta de 5 zile.
Vreau ceva all inclusive.
Știți?
Mersi! ❤️

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

All inclusive pe la noi la munte nu prea gasesti. Si ar fi si pacat sa ai all inclusive in Brasov cand sunt asa multe restaurante interesante.

Hotel Aro are o priveliste frumoasa catre parcul Titulescu si catre caldirile vechi ale primariei

| SEMIHA a răspuns:

Îți spun din propria experiență, Hotel Carmen Predeal. E superb. Am fost foarte mulțumită. Acolo găsești tot ce dorești. Recomand cu plăcere!

| smiley92 a răspuns:

Te cheama cumva Natalia si esti din Brasov?

| Nuzicnume a răspuns:

Hotel Kronwell este un hotel cu camere frumoase și cu centru Spa cu o piscina destul de mare și saune multiple
Are și o pista de Bowling, este aproape de gara iar mic dejunul este bun și variat