| sori1999 a întrebat:

Buna,va rog mult de tot daca stiti sa ma ajutati... vreau sa va intreb cam cat ar costa sa trimit un pisic prin posta de la Suceava la Timisoara va rog...doar ce-i care stim sa-mi dea un raspuns.

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Posta Romana si majoritatea curierilor nu transporta animale! Ce iti ramane de facut este sa suni pe la firme de curierat si sa te interesezi cine accepta si atunci o sa iti spuna si pretul. Cred ca doar aici poti gasi rezolvarea : http://transportanimale.ro/ro/

| viotedy a răspuns:

Nu se poate prin posta.E si f. departe.