| MadyBotnari a întrebat:

Buna,vacanta aceasta as vrea sa plec in excursie in Italia Viterbo,as vrea sa imi spuneti cite ceva despre acest orasel, gen; daca sint mall-uri; locuri pe care ar trebui sa le vizitez; si chestii in general despre el.Cel mai bun raspuns primeste Glorioasa Funda. big grin
P.S. Va rog sa nu trimiteti mesaje ca:,,exista google pentru asta" sau,, da un search pe google" am nevoie de parerea voastra. Mersi. V-am pupat :* :* :*

5 răspunsuri:
| zambéstecapiticateiubeste a răspuns:

Viterbo nu este un oras mare, insa are un trecut istoric bogat, Palatul Papal este unul dintre celebrele monumente ale orasului.In fiecare an, in ziua de 3 septembrie, locuitorii din Viterbo cinstesc memoria eroinei locale, Santa Rosa.In apropierea orasului Viterbo sint multe locuri de vizitat. Pe pantele muntelui Cimino se intinde statiunea Bagnaia.sunt multe pensiuni(...) Sper ca ti-am fost de folos Vacanta Placuta happy

| MadyBotnari explică (pentru zambéstecapiticateiubeste):

Poti sa imni spui ce mall-uri sint aici sau parcuri zone de distractie, zone wifi?

| zambéstecapiticateiubeste a răspuns (pentru MadyBotnari):

Sincer nu prea stiu nu am fost, ti-am spus din cate mi-au povestit happy Dar sigur sînt scuze ca nu ti-am putut raspunhde la aceasta intrebare

| MadyBotnari explică (pentru zambéstecapiticateiubeste):

Ok,mersi oricum raspunsul tau m-a ajutat

| zambéstecapiticateiubeste a răspuns (pentru MadyBotnari):

Nu ai pentru ce