| LeQueenDuMal a întrebat:

Bună. Vara aceasta trebuie să vină cineva din străinătate pentru o scurtă perioadă însă, trebuie să plec și eu cu acea persoană și aș prefera să selecționăm același zbor. Există vreo modalitate prin care să verificăm asta? Dacă compania e aceeași, în teorie, atâta timp cât aeroportul de sosire și ora sunt aceleași, asta ar însemna că e același zbor?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mna, atat timp cat luati de la aceeasi companie la aceeasi ora acelasi traseu logic ca e acelasi avion.

| Wr3nch a răspuns:

Pai poate ori tu or el sa luati doua bilete spre aceiasi destinatie si ati rezolvat.

| haileewatson a răspuns:

Verifica numarul zborului sa fie acelasi.