| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Vara viitoare, adica asta care vine trebuie sa merg in Franta in vacanta.ador marea [:X], insa nu ma pot hotara daca sa merg la oceanul Atlantic [in nord ] sau la Marea Mediterana in Marsilia. Unde credeti ca e mai frumos?; x

Mersi anticipat:*

3 răspunsuri:
| alter4ego a răspuns:

Mergi la oceanul atlantic, marsilia este un oras f murdar mie una nu mi-a placut!

| Allexandrw07 a răspuns:

Eu zis ca ar fi mai bine sa mergi in partea de N la oceanu Atlantic petru ca poti sa vizitezi si mai multe locuri frumoase si este si mai buna zona de plaja fata de Marseille

| n0s a răspuns:

Am mers si eu la oceanul atlantic, este foarte frumos si ai multe de vizitat! (Am fost pe la La Rochelle pentru ca am rude pe acolo, dar am mai vizitat si alte zone in afara de acel oras micut dar totusi foarte frumos si curat).