| CosminM a întrebat:

Buna,
Vineri(15.07.2011) merg in Paralia Katerini si as dori sa aflu cateva pareri despre aceasta statiune ( preturi, ce pot vizita, curatenie, etc,)
Am auzit mai multe pareri, ba ca e o statiune super pentru distractii si asa ba ca e mai rau ca la noi, de aceea va rog, pe cei care ati fost sa-mi spuneti una alta daca timpul va permitehappy

Va Multumesc frumos si va doresc o vara placuta tuturor!

Răspuns Câştigător
| Piscotel a răspuns:

Este foarte frumos acolo, depinde totusi si cu cine mergi daca vrei sa te distrezi. Apa marii este foarte curata si sunt si foarte multi romani.
Totusi, mancarea greceasca este deplorabila si foarte scumpa iar conditiile din hotelurile cu 2-3 stele lasa mai mereu de dorit. Daca te-ai cazat la all inclusive, ai grija ce mananci...sa nu ai probleme cu stomacul dupa.

Acolo nu prea ai ce vizita, dar daca ai mai multi banuti cu tine poti merge la Meteora sau in Atena...se fac excursii aproape zilnic si costa cam 40 de euro de persoana (transport si masa de pranz sau numai transport).

Distractie placuta!

4 răspunsuri:
| CosminM explică:

Va Multumesc frumos Piscotel si Siimo :*:* o vara deosebit de frumoasa va doresc:*:*

| Siimo a răspuns:

E superbb love struck. Si eu am fost si e foarte curatt tongue. apaa marii e senzationala happy. si cum zice@piscotel se fac excursii zilnic si eu am fost cu vaporul pe mare si o fost superr :d. acumaace sa zic Distractie placutaaa :*:*

| teodora0109 a răspuns:

Ai fost in Paralia? Eu merg vineri.este frumos? Ce poti vizita pe acolo?

| vladsibiu a răspuns:

Incearca Skiatos.e minunat.delfini.intr.un cuvant. distractie