Întrebare recomandată | Astamica123 a întrebat:

Vreau sa merg intr-o tabara vara aceasta! Imi puteti spune niste tabere?happy de preferat la mare! Si cum a fost! Multumesc!❤️

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Daca vrei sa mergi la mare, recomand tabara de la NAVODARI! Intereseaza-te la sediul Directiei Sport si Tineret, acolo organizeaza tabere la mare si la munte!

| CaziPloaie a răspuns:

Gasesti aici o gama larga de algeri pentru o tabara perfecta, bafta!

http://www.infoghidromania.com/tabere-copii-elevi.html

| StoeanVlad1980 a răspuns:

Tabara de Vara la Mare-Costinesti

| DidiClaudina123 a răspuns:

Este o tabara in iulie in Delta, te asteptam daca vrei sa vii big grin

| Cătlin1234 a răspuns:

Îți recomand compania altair! Ei organizează tabăra in Bulgaria si in Grecia. Prețul este avantajos si ei fac activiati interesante!

| IRapha a răspuns:

Tabara de engleza