| zamfirmaria15 a întrebat:

Vreau sa plec din Bucuresti, de la Gara de Nord in Predeal sau in Brasov. As vrea sa-mi recomandati cu ce fel de tren, deoarece nu ma pricep. As dori sa aiba conditii bune si sa ajunga destul de repede la destinatie. Multumesc

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A da? Opteaza pe intercity daca o mai fi disponibil clasa 1. Am mers anul trecut spre Brasov si am dat de un om cam nepotrivit langa mine si de atunci tot ziceam clasa 1º unde de abia vezi 2 persoane ai toata incaperea numai pentru tine. Cand mai vin in tara la gara merg direct sa pun mana pe un bilet numai ca acum cu intarzierile o sa dureze ceva dar comfortul merita.

| darrio2007 a răspuns:

La Intercity.La cl.1.Cum ti-a raspuns si Mysogin.Dar posibil sa mai aiba intarzieri cu zapada asta.Asa ca porneste din timp.

| PedoBarbie a răspuns:

Du-te, dar fi atent cu vremea.